15
Mar 2024INSTALAZIOETAKO PARTIDUEN ORDUTEGIAK MARTXOAK 15, 16 ETA 17.
Instalazioetako partiduen ordutegiak martxoak 15,16 eta 17,
hauek izango dira:
11 UNBE MARTXOAK 15-16-17
11 ORBEA MARTXOAK 15-17
11 IPURUA MARTXOAK 16-17
14
Mar 2024OHARRA
BENJAMINEN JARDUNALDIA OSPATUKO DENEZ, IPURUAKO IGERILEKUA MARTXOAREN 16an, 15:00-20:00etara ITXITA EGONGO DA.
13
Mar 2024ASTELENA FRONTOIA.
Astelena frontoiko partiduen ordutegiak martxoaren 14 eta 15ean hauek izango dira:
13
Mar 2024IPURUAKO ANEXOKO ORDUTEGIAREN ERABILGARRITASUNA HERRITARRENTZAT.
DATA ETA HERRITARRENTZAKO ERABILGARRI DAGOEN ORDUTEGIA.-
Larunbata (martxoak 16) Ez dago erabilera publikorako aukerarik.
Igandea (martxoak 17) 9:00-21:00.
07
Mar 202406
Mar 2024INSTALAZIOETAKO PARTIDUEN ORDUTEGIAK MARTXOAK 8, 9 ETA 10.
Instalazioetako partiduen ordutegiak martxoak 8,9 eta 10,
hauek izango dira:
06
Mar 202405
Mar 202405
Mar 2024OHARRA
EUSKADIKO APNEA TXAPELKETA DELA ETA, IPURUAKO IGERILEKUA ITXITA EGONGO DA MARTXOAREN 9AN 16:00ETATIK 20:00ETARA.
05
Mar 2024IPURUAKO ANEXOKO ORDUTEGIAREN ERABILGARRITASUNA HERRITARRENTZAT.
DATA ETA HERRITARRENTZAKO ERABILGARRI DAGOEN ORDUTEGIA.-
Larunbata (martxoak 9) 14:00-21:00.
Igandea (martxoak 10) Ez dago erabilera publikorako aukerarik.
01
Mar 2024INSTALAZIOETAKO PARTIDUEN ORDUTEGIAK MARTXOAK 1, 2 ETA 3.
Instalazioetako partiduen ordutegiak martxoak 1,2 eta 3,
hauek izango dira:
UNBE MARTXOAK 02-03
9 ORBEA MARTXOAK 01-02
9 IPURUA MARTXOAK 02-03
29
Ots 202426
Ots 2024IPURUAKO ANEXOKO ORDUTEGIAREN ERABILGARRITASUNA HERRITARRENTZAT.
DATA ETA HERRITARRENTZAKO ERABILGARRI DAGOEN ORDUTEGIA.-
Larunbata (martxoak 2) Ez dago erabilera publikorako aukerarik.
Igandea (martxoak 3) 18:00-20:30.
22
Ots 2024INSTALAZIOETAKO PARTIDUEN ORDUTEGIAK OTSAILAK 23, 24 ETA 25.
Instalazioetako partiduen ordutegiak otsailak 23, 24 eta 25,
hauek izango dira:
8 UNBE OTSAILAK 24-25
8 ORBEA OTSAILAK 25
7 IPURUA OTSAILAK 24-25
22
Ots 2024ASTELENA FRONTOIA.
Astelena frontoiko partiduen ordutegiak otsailaren 23an eta 25an hauek izango dira:
Udaberri eskuz binakako txapelketako lehen faseko azkenaurreko jardunaldia kadeteentzat, oso jardunaldi garrantzitsua. Sailkapena oso estua da EIbar 1 kadete bikotearen multzoko lehen postuetan eta garaipena behar dute bigarren fasera pasatzeko aukera izateko eta horregatik Aleix Del Rey eta Oñatz Urkiagak osatutako bikoteak jokoan dauden bi puntuak lortzen saiatuko dira ostiral honetan, otsailaren 23an, 18:00etan Astelena pilotalekuan. Asteroko jaialdiko kartela osatzeko, partida ofizialaren ostean hainbat partida antolatu ditugu, eta lehenengoa Eibarko Pilota Eskolako benjamin eta alebinen eskutik izango da, non Enaitz Arriola eta Telmo Agotek Markel Segurola eta MIkel Colmenero izango dituzte aurrez aurre. Jarraian Xuban Varona eta Manex Gisasolaren arteko 4 eta erdiko partida eta bukatzeko Eibarko Klub Deportiboko seniorren arteko lagunarteko binakako partida.
Atseden jardunaldia Varonak eta Azpilikuetak osatutako Eibar 2 kadete bikotearentzat, bere multzoko sailkapenaren lehenengo postuan kokatuta eta bigarren faserako pasea lortu dutenak. Ibarra eta Aguirresarobe seniorrak ere lider dira euren multzoan eta, horrela, bigarren fasera pasatzea ziurtatzen dute.
Oso interesgarria den beste ekitaldi bat da otsailaren 25ean, igandean, antolatu dena. Eibarko Klub Deportiboaren mendeurrena ospatzeko, emakumezkoen pilota jaialdia antolatu da zirkuituko pilotari onenekin, igandean 17:30ean hasita eta ikusleek gozatu ahal izango dutena Astelena pilotalekuan: batetik, Arraiza eta Erasun gipuzkoarrak (Donostia eta Zizurkil) Beitia bizkaitarra (Lekeitio) eta Bilyak errioxarra (Santo Domingo de la Calzada) izango dituzte aurkari eta gero partida nagusian, Aldai, (txapeldun Emakume Master Cup 2021-2022 eta 2023an; 4. eta erdiko txapeldunordea 2022an; Master Laboral KUtxa ligan txapeldunordea 2022an eta 2020an binakako txapelduna) eta Mendizabal (txapeldunordea binakako Master Laboral KUtxa ligan 2017an) Arrizabalagak (2022an eta 2023an txapelduna eta 2021ean txapeldunordea MLK binakakoan ; eta 2022an eta 2023an Bizkaiko Txapelketako banakako txapelduna) eta Arrillaga (2019an Laboral kutxa masterrean banakakoan txapeldun eta txapeldunordea 2021ean).
Dudarik gabe katedralean gozatzeko luxuzko kartela.
19
Ots 2024IPURUAKO ANEXOKO ORDUTEGIAREN ERABILGARRITASUNA HERRITARRENTZAT.
DATA ETA HERRITARRENTZAKO ERABILGARRI DAGOEN ORDUTEGIA.-
Larunbata (otsailak 24) 14:00-16:00 eta 18:00-21:00.
Igandea (otsailak 25) 10:00-21:00.
16
Ots 2024OHARRA.
OHARRA:
ALEBIN IGERIKETA LIGAREN IV. JARDUNALDIA OSPATUKO DENEZ, IPURUAKO IGERILEKUA OTSAILAREN 17an, 15:00-19:00etara ITXITA EGONGO DA.
15
Ots 2024IPURUAKO ANEXOKO ORDUTEGIAREN ERABILGARRITASUNA HERRITARRENTZAT.
DATA ETA HERRITARRENTZAKO ERABILGARRI DAGOEN ORDUTEGIA.-
Larunbata (otsailak 17) 18:00-21:00
Igandea (otsailak 18) 14:30-20:30.
14
Ots 2024ASTELENA FRONTOIA.
Astelena frontoiko partiduen ordutegiak otsailaren 16an eta 18an hauek izango dira:
14
Ots 2024INSTALAZIOETAKO PARTIDUEN ORDUTEGIAK OTSAILAK 16, 17 ETA 18.
Instalazioetako partiduen ordutegiak otsailak 16, 17 eta 18,
hauek izango dira:
UNBE OTSAILAK 17-18
ORBEA OTSAILAK 16-17
Ipurua OTSAILAK 16-17-18
09
Ots 2024INSTALAZIOETAKO PARTIDUEN ORDUTEGIAK OTSAILAK 10 ETA 11.
Instalazioetako partiduen ordutegiak otsailak 10 eta 11,
hauek izango dira:
Plantilla Unbe OTSAILAK 10
ORBEA OTSAILAK 11
Ipurua OTSAILAK 10-11
05
Ots 2024IPURUAKO ANEXOKO ORDUTEGIAREN ERABILGARRITASUNA HERRITARRENTZAT.
DATA ETA HERRITARRENTZAKO ERABILGARRI DAGOEN ORDUTEGIA.-
Larunbata (otsailak 10) 13:30-21:00
Igandea (otsailak 11) 12:30-16:30.
31
Urt 2024ASTELENA FRONTOIA.
Astelena frontoiko partiduen ordutegiak otsailaren 16an eta 17an hauek izango dira:
31
Urt 2024INSTALAZIOETAKO PARTIDUEN ORDUTEGIAK OTSAILAK 3 ETA 4.
Instalazioetako partiduen ordutegiak otsailaren 3 eta 4an,
hauek izango dira:
29
Urt 2024IPURUAKO ANEXOKO ORDUTEGIAREN ERABILGARRITASUNA HERRITARRENTZAT.
DATA ETA HERRITARRENTZAKO ERABILGARRI DAGOEN ORDUTEGIA.-
Larunbata (otsailak 3) 18:00-21:00
Igandea (otsailak 4) 12:30-21:00.