05
Urt 2023UNBEKO PARTIDUEN ORDUTEGIAK ETA IPURUAKO PATINAK ETA KIROL FAMILIA
Unbeko partiduen eta Ipuruako patinak eta kirol familiaren ordutegiak, hauek izango dira:
29
Abe 2022UNBE TENIS ETA PADEL ABISUA
TENIS ETA PADELEKO (UNBE)
URTEKO ZOZKETAK, AURTEN EZ
DIRA EGINGO BESTE ABISU BAT
EMAN ARTE. MOMENTUZ,
ERRESERBAK APP BIDEZ EGINGO
DIRA.
BARKATU ERAGOZPENAK.
19
Abe 202217
Abe 2022HAURREN IGERIKETA IKASTAROEN EGUTEGIA GABONETAN.
Haurren Igeriketa ikastaroen egutegia Gabonetan, hau izango da:
14
Abe 2022INSTALAZIOETAKO PARTIDUEN ORDUTEGIAK, ABENDUAK 17 ETA 18.
Instalazioetako partiduen ordutegiak, abenduaren 17an eta 18an, hauek izango dira:
08
Abe 2022INSTALAZIOETAKO PARTIDUEN ORDUTEGIAK ABENDUAK, 10 ETA 11.
Instalazioetako partiduen ordutegiak abenduaren 10ean eta 11an, hauek izango dira:
08
Abe 2022GIPUZKOAKOA IGERIKETA “MASTER” LEHIAKETA IPURUAN, ABENDUAK 10.
GIPUZKOAKOA IGERIKETA “MASTER”
LEHIAKETA DELA ETA, ABENDUAREN
10ean, IPURUAKO IGERILEKU
ESTALIA 16:00etatik 20:00etara
ITXITA EGONGO DA.
BARKATU ERAGOZPENAK.
01
Abe 2022EIBARKO XXXIII. GABON KOPA IGERIKETA IPURUAN.
EIBARKO “XXXIII. GABON KOPA”
IGERIKETA LEHIKETA DELA ETA,
ABENDUAREN 3an, IPURUAKO IGERILEKU
ESTALIA 16:00etatik 20:00etara ITXITA
EGONGO DA.
BARKATU ERAGOZPENAK.
01
Abe 2022INSTALAZIOKO PARTIDUEN ORDUTEGIAK ABENDUAK 3 ETA 4.
Instalazioko partiduen ordutegiak abenduaren 3an eta 4an, hauek izango dira:
23
Aza 2022INFANTIL, BENJAMIN ETA ABSOLUTOAREN IGERIKETA LIGAREN III. JARDUNALDIA, AZAROAK 26.
INFANTIL, BENJAMIN ETA
ABSOLUTOAREN IGERIKETA
LIGAREN III. JARDUNALDIA
OSPATUKO DENEZ, IPURUAKO
IGERILEKUA AZAROAREN 26an,
16:00-20:00etara, ITXITA
EGONGO DA.
23
Aza 2022XXII. EIBARKO SAN ANDRES GIMNASIA ERRITMIKAKO TORNEOA, AZAROAK 26.
DATORREN LARUNBATEAN, AZAROAK 26, IPURUA
KIROLDEGIAN XXII. EIBARKO SAN ANDRES
GIMNASIA ERRITMIKAKO TORNEOA OSPATUKO
DA, ORDUTEGIAK HAUEK IZANGO DIRA.
– 11:00-14:00etara.
– 15:30-19:00etara.
23
Aza 2022INSTALAZIOKO PARTIDUEN ORDUTEGIAK AZAROAK 25, 26 ETA 27.
Instalazioko partiduen ordutegiak, azaroaren 25ean, 26an eta 27an hauek izango dira:
17
Aza 2022INSTALAZIOKO PARTIDUEN ORDUTEGIAK, AZAROAK 18, 19 ETA 20.
Instalazioko partiduen ordutegiak azaroaren 18an, 19an eta 20an, hauek izango dira:
15
Aza 2022OHARRA: ORBEA KIROLDEGIA.-
OHARRA: ORBEA KIROLDEGIA.-
WATERPOLO PARTIDUA DELA
ETA, LARUNBATA AZAROAK 19,
ORBEAKO IGERILEKUA 19:00tan
ITXIKO DA.
10
Aza 2022INSTALAZIOKO PARTIDUEN ORDUTEGIAK, AZAROAK 12 ETA 13.
Instalazioko partiduen ordutegiak, azaroaren 12an eta 13an, hauek izango dira.
03
Aza 202203
Aza 2022INSTALAZIOKO PARTIDUEN ORDUTEGIAK, AZAROAK 4, 5 ETA 6.
Instalazioko partiduen ordutegiak azaroaren 4an, 5ean eta 6an, hauek izango dira:
28
Urr 202228
Urr 2022IPURUA KIROLDEGIKO NEGUKO ORDUTEGIA
IPURUA KIROLDEGIKO NEGUKO ORDUTEGIA
2022ko azaroaren 6tik 2023ko martxoaren 26ra arte, kiroldegiko instalazioak igande eta jai egunetan 9:00etatik 13:00etara eta 16:00etatik 20:00etara zabalik egongo dira.
28
Urr 2022IPURUAKO IGERILEKU TXIKIAREN OHARRA
IPURUAKO IGERILEKU TXIKIAREN OHARRA.-
MATXURA DELA ETA, DATORREN
URRIAREN 29a, LARUNBAT
EGUERDITIK ASTEAZKEN GOIZERA
ARTE, IGERILEKU TXIKIA ITXITA
EGONGO DA.
BARKATU ERAGOZPENAK.
28
Urr 2022ROKODROMOAREN OHARRA
OHAR GARRANTZITSUA
Kirol ikuskuzunetarako
segurtasun eta ebakuazio araudiak
hala eskatuta, bulder koltxonetak
dauden gunean ez da inolako trabarik
egon behar Pista Nagusian kirol
ikuskizunen bat burutzen ari den
bitartean.
Hori dela eta, ostiraletik urriak
28, 12etatik aurrera eta iganderarte
urriak 30 goizeko 9:00ra arte,
ezingo da erabili instalazio hori.
28
Urr 2022INSTALAZIOKO PARTIDUEN ORDUTEGIAK URRIAK, 28, 29, 30 ETA AZAROAK 1.
Instalazioko partiduen ordutegiak urriaren 28an, 29an, 30ean eta azaroaren 1ean, hauek izango dira:
20
Urr 2022INSTALAZIOKO PARTIDUEN ORDUTEGIAK URRIAK, 22 ETA 23.
Instalazioko partiduen ordutegiak urriaren 22an eta 23an, hauek izango dira:
14
Urr 2022INSTALAZIOKO PARTIDUEN ORDUTEGIAK URRIAK, 14, 15 ETA 16.
Instalazioko partiduen ordutegiak urriaren 14an, 15ean eta 16an, hauek izango dira:
05
Urr 2022INSTALAZIOKO PARTIDUEN ORDUTEGIAK URRIAK, 8 ETA 9.
Instalazioko partiduen ordutegiak urriaren 8an eta 9an, hauek izango dira: